MEDIA WALK 

REKLAMNIPLACHTY.CZ / MEDIAWALK.CZ / REKLAMNEPLACHTY.COM 

2013 do současnosti

REKLAMNIPLACHTY.CZ / MEDIAWALK.CZ

Tuto společnost řídím již 7 let a v současnosti je v roli franchisora...

 • řízení společnosti
 • příprava a realizace franchisového konceptu
 • vývoj vlastního CRM / CSM systému, který řídí obchod a výrobu v ČR, SK A PL
 • plánování všech marketingových kampaní 
 • kompletnáí vývoj všech webů a systému
FC BANÍK OSTRAVA
Sezóna 2016/2017

Pozici marketigového ředitele jsem zastával v sezóně 2016/2017, kdy jsme dokázali postoupit zpět mezi elitu. Podařil se nám zápis do knihy Českých rekordů v nejvyšší návštěvnosti Fortuna národní ligy a to od vzniku samostatné České republiky, konkrétně v utkání FCB - Opava (12.111 diváků). A má zodpovědnost v FCB ? ...

 • plánování kampaní a zodpovědnost za výsledky
 • plánování, realizace všech událostí kolem "A" týmu
 • zodpovědnost za on-line marketing
 • řízení fanshopu - nákup, prodej
 • zodpovědnost za veškeré grafické výstupy
 • a mnoho dalšího ...
CZECH CYCLING TOUR
Celosvětový a nejprestižnější cyklistický závod pořádaný v České Republice

Mým úkolem bylo a je dostat fanoušky k trati. Tímto se bavím a moje role je řekněme dle požadavků ředitele závodů :-). Nicméně dnes mohu hrdě říct, že závod patří mezi světovou elitu. Jasným důkazem je každoroční nárůst diváků.

Czech Cycling Tour je největší etapový závod profesionálních cyklistů v České republice. Pořádá se každoročně od roku 2010, od roku 2011 je součástí druhé divize největší evropské soutěže UCI Europe Tour 2.2 a od roku 2015 zvýšil úroveň na UCI Europe Tour 2.1. Závod tradičně probíhá v Olomouckém a dalších přilehlých krajích.
 

PIZZASSIMO s.r.o.
Největší výrobce a rozvozce pizzy v Ostravě, Českém Těšíně a v Bohumíně

S majitelem společnosti Pizzassimo s.r.o. máme jasný cíl. Vytvořit marketingový plán, který povede k pozvednutí povědomí o značce v regionu, zvýšení její kvality a dosažení 30% nárustu tržeb s tím, že zvýšíme také momentální výnosy. 
No a nyní (od 01/2018) na tom makáme ...

HC BANÍK KARVINÁ
Historický nejúspěšnější klub v házené v České republice

Handball Club Banik Karviná je jedním z nejslavnějších českých házenkářských klubů. Byl založen již v roce 1955 a prakticky ihned po svém založení se dostal do české špičky. Klub je dvanáctinásobným mistrem své země, dvakrát mistrem Československa (v letech 1968 a 1972) a desetkrát mistrem Česka (v letech 2000-2002 a 2004-2010). Klub za dobu své existence vychoval řadu reprezentantů Česka. V posledním desetiletí odehrál Baník Karviná také několik sezón v Lize mistrů.
Mým úkolem byla propagace klubu, namyslet  kampaně a všechny kanály. Taktéž grafické práce, kde vznikla zcela nová identita klubu (bulletin, kampaně). Navíc klub přistoupil na zcela nový vzhled haly (viz. obr) a mnoho dalšího ...

ZÁVOD MÍRU U23
Největší cyklistický závod v rámci kategorie U21 v České republice

Závod míru U23 je etapový závod pro cyklisty v kategorii mužů do 23 let. Je pořádaný od roku 2013 na Jesenicku společností TTV sport group. V letech 2013 - 2015 se jel tříetapový závod se zázemím v Lázních Jeseník (Priessnitzovy léčebné lázně) s tratěmi převážně na území České republiky. V letech 2014 a 2015 se jela etapa se startem v polských Glucholazech. Závod byl v roce 2013 a 2014 zařazen v kategorii UCI 2.2U. Pro rok 2015 byl v kalendáři UCI zapsán pod názvem Závod Míru U23 / Course de la Paix U23 v kategorii UCI Nations' Cup, tedy v nejvyšší mužské kategorii závodů Mezinárodní cyklistické unie, ve které startují převážně národní výběry.
Podobně jako Czech Cycling Tour ...